Rhenus Contract Logistics opent nieuwe vestiging in Tilburg 6/15/2012 2:27:35 PM
Rhenus Contract Logistics opent een nieuw logistiek centrum in Tilburg., De vestiging op industrieterrein Kraaiven beslaat ruim 18.000 vierkante meter en wordt gebruikt voor de groeiende activiteiten van Rhenus op het gebied van e-commerce logistiek. De totale magazijn capaciteit van Rhenus Contract Logistics in Tiburg komt hiermee op ruim 100.000 vierkante meten.
In het nieuwe centrum worden twee internationaal operende e-commerce klanten gehuisvest. Hiermee komt het aantal vestigingen van Rhenus in Tilburg op vier.
Over Rhenus
De Rhenus Group heeft een jaaromzet van 3,4 miljard euro, waarmee het tot Europa’s toonaangevende logistieke dienstverleners behoort. De groep heeft wereldwijd meer dan 19.000 werknemers, verdeeldover 290 locaties. De Rhenus divisies Contract Logistics, Freigt Logistics, Port Logistics en Public Transport beheren complexe toeleveringsketens en bieden een schat aan innovatieve diensten die een toegevoegde waarden betekenen.
www.rhenus.com